TOUR COUNTDOWN
 • 00

  Dagen

 • :
 • 00

  Uren

 • :
 • 00

  Min

 • :
 • 00

  Sec

Arnhem Europese Sportstad van het jaar

Candidate.jpg
Datum: 2017, 20 November

Proficiat burgemeester Ahmed MarcouchSportbedrijf Arnhem en Gerrie Elfrink met de verkiezing van #Arnhem als Europese Sportstad 2018.

Ome Joop's Tour is trots dat de leden van de commissie van European Capitals and Cities of Sport Federation (ACES Europe) ook een bezoek hebben gebracht aan de loods van onze stichting op IPKW. Zij hebben ervaren dat in onze stad sportevenementen er zijn voor jong en oud, professionals en liefhebbers, voor zij die het minder goed hebben en soms zijn aangewezen op de hulp en inzet van anderen.

Onze vrijwilligers staan in de startblokken om ook in 2018 weer een succesvolle editie te organiseren. OmeJoopsTour wil daarnaast op meerdere terreinen ondersteuning geven om deze ambitie van Arnhem als Europese sportstad gestalte te geven.

De motoren van de Evenementenbus draaien al warm!

« Terug naar het Overzicht