TOUR COUNTDOWN
  • 00

    Dagen

  • :
  • 00

    Uren

  • :
  • 00

    Min

  • :
  • 00

    Sec

Ploegen 2017

De 156 ploegen zijn inmiddels allemaal compleet. Het programmaboekje moest natuurlijk al ruim van te voren worden gedrukt, zodat iedereen het op tijd zou ontvangen. De indeling zoals die in het boekje staat klopt daardoor niet meer helemaal, maar gelukkig hebben we internet, waar we de laatste 'transfers' kunnen melden. Je vindt ze hieronder. Daarnaast hebben we voor elke ploeg een eigen pagina aangemaakt, die exact vertelt met welk rugnummer de verschillende deelnemers rijden. Kijk hiervoor onder het tabblad 'Wielerploegen' en open het dropdown-menu.

  • Rugnummer 28: Stefano van Lierop ipv Danillo van Baaren

  • Rugnummer 71: Danillo van Baaren ipv Stefano van Lierop

  • Rugnummer 92 toegewezen aan Kelsey Kranenbarg

  • Rugnummer 108 toegewezen aan Rosanna Wigman

  • Rugnummer 125: Aaliyah Geerts ipv Kyra de Graas

  • Rugnummer 133 toegewezen aan Joella van Lierop

  • Rugnummer 150 toegewezen aan Kyra de Graas

 

 

 

 

 
Ploeg 1 Malburgen
 
Ploeg 2 Clean Mat Trucks
Ploegleider: Martin Coenraadts
 
Ploegleider:  Jason Helweg
 
1
 
Leandro van der Rhee
Malburgen
 
 
7
 
Stef van Dijk
Odiliapeel
 
2
 
Matthijs Snoek
Malburgen
 
 
8
 
Sil Lucassen
Wilbertoord
 
3
 
Willem Lopes
Malburgen
 
 
9
 
Mees van Sleeuwen
Wilbertoord
 
4
 
Quinten Kroonenburg
Malburgen
 
 
10
 
Gijs Baltussen
Wilbertoord
 
5
 
Anchelo Agunbero
Malburgen
 
 
11
 
Job Coopmans
Ledeacker
 
6
 
Giovanny Lutgers
Malburgen
 
 
12
 
Daijon Webster
Rijkerswoerd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ploeg 3 Guyt Verzekeringen
 
Ploeg 4 Feestcentrale
Ploegleider: Joop van Ojik
 
Ploegleider: Mitch Legerstee
 
13
 
Job van Sleeuwen
Wilbertoord
 
 
19
 
Younes Pestman
Geitenkamp
 
14
 
Guus Rutten
Wilbertoord
 
 
20
 
Javairo Wijman
Geitenkamp 
 
15
 
Wesley Baltussen
Wilbertoord
 
 
21
 
Levi van Maanen
Geitenkamp
 
16
 
Sam Willems
Wilbertoord
 
 
22
 
Wesley Danen
Geitenkamp
 
17
 
Bradley van Veen
Westervoort
 
 
23
 
Dyron Tromp
Duifje
 
18
 
Lei van Amstel
Wilbertoord
 
 
24
 
Deva Debisarun Renkum
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ploeg 5 Malburgen Gezond
 
Ploeg 6 IPKW
Ploegleider:  Mark Leenders
 
Ploegleider:  Marco Roelofs
 
25
 
Hamza Azarkan
Malburgen
 
 
31
 
Benjahmin Wanninkhof
Elderveld
 
26
 
Riley Vasquez
Malburgen
 
 
32
 
Ruben Wanninkhof
Elderveld
 
27
 
Rivalinio Maayen
Malburgen
 
 
33
 
Tyshawn Pieters
Nijmegen
 
28
 
Stefano van Lierop
Malburgen
 
 
34
 
Jihandro Koroma
Dieren
 
29
 
Giovanni Klop
Malburgen
 
 
35
 
Ilias Soultana
Laar West
 
30
 
Zakaria Azarkan
Malburgen
 
 
36
 
Jilliano Ridderstap
Duiven
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ploeg 7 Het Burger en Nieuwe Weeshuis 1
 
Ploeg 8 Monnikenhuizen
Ploegleider: Dirk Takes
 
Ploegleider: Freddy Vermeulen
 
 
 
naam
plaats
 
 
 
 
naam
plaats
 
37
 
Miran Tamou
Presikhaaf
 
 
43
 
Diego Siep
Geitenkamp
 
38
 
Damion Theunissen
Broek
 
 
44
 
Giovanni Siep
Geitenkamp
 
39
 
Erdem Yilikyilmaz
Malburgen
 
 
45
 
Jasper Bouwman
Geitenkamp
 
40
 
Arda Celebci
Presikhaaf
 
 
46
 
Jeffrey Danen
Geitenkamp
 
41
 
Damian Pater
Driel
 
 
47
 
Oiven Franken
Geitenkamp
 
42
 
Daniel Cristovao Bao
Presikhaaf
 
 
48
 
Enzo van Mierle
Broek
                 
Ploeg 9 Cees Kant Stichting   Ploeg 10 Bakker Hilvers
Ploegleider: Tim de Vrught   Ploegleider: Marco Erdhuizen
      naam plaats         naam plaats
  49   Thijs Giesberts Malburgen     55   Bennie van Lierop Elderveld
  50   Hans Gerrits Elsweide     56   Max de Vries Elderveld
  51   Ruben Otten Immerloo     57   Monteiro Jansen Laar West
  52   Jomaro Demelinne Duiven     58   Jylano van Gulden Laar West
  53   Nick Giesen Rijkerswoerd     59   Mitchel Janssen Laar West
  54   Mareno Leenders Rijkerswoerd     60   Brad Verhoef Laar West
                     
Ploeg 11 BBM   Ploeg 12 Simson
Ploegleider: Timo Buyl   Ploegleider: Ruben te Witt
      naam plaats         naam plaats
  61   Carlos Burghout Malburgen     67   Storm Brouwer De Laar Oost
  62   Mohamed Abbassi Malburgen     68   Sheku Konneh Duifje
  63   Mauri Kierindoongo Malburgen     69   Rivalinio Maayen Malburgen
  64   Luciano Teerink Malburgen     70   Ibrahim Mansaray Doorwerth
  65   Giovanni van Meerten Malburgen     71   Stefano van Lierop Malburgen
  66   Dani de Boer Malburgen     72   Mohamed Jalloh Doorwerth
                     
                                                                                 
Ploeg 13  Papendal   Ploeg 14 Damen vloeren
Ploegleider: Manolito Jansen   Ploegleider: Astrid van Soomeren
      naam plaats         naam plaats
  73   Peikens Heeren Velp     79   Larissa de Wit Malburgen
  74   Torak Heeren Velp     80   Karina de Wit Malburgen
  75   Giovanni van Beukering Centrum     81   Jelia Sweers Malburgen
  76   Muhamed Alsaleh Elst     82   Romira Otten Immerloo
  77   Yazan Alsaleh Elst     83   Demi Janssen Malburgen
  78   Jayden Eulink Velp     84   Lilian Wesselink Malburgen
                     
Ploeg 15 Gemeente Arnhem   Ploeg 16 Geitenkamp
Ploegleider:  Desiree Konink   Ploegleider: Marjo Lemmers
      naam plaats         naam plaats
  85   Quinty Cortvriend Malburgen     91   Naomi Onstein Geitenkamp
  86   Claudia Schreijenberg Malburgen     92   Kelsey Kranenbarg Geitenkamp
  87   Guiara Vasquez Malburgen     93   Marina Dol Geitenkamp
  88   Lotus Knoop Malburgen     94   Marleen Peters Mill
  89   Dilayla Gerrits Elsweide     95   Djamilla Looijen Geitenkamp
  90   Jill Wouters Malburgen     96   Shania van de Kamp Geitenkamp
                     
Ploeg 17 Presikhaaf   Ploeg 18 Lions Club Arnhem
Ploegleider: Sharon Brouwer   Ploegleider: Danney Peters
      naam plaats         naam plaats
  97   Isa van Roosmalen Presikhaaf     103   Lisa Teering Laar Oost
  98   Eva Soulayman Presikhaaf     104   Senna Teering Laar Oost
  99   Mariska Raaijmakers Presikhaaf     105   Noa Venneman Laar Oost
  100   Luzia Cristovao Presikhaaf     106   Daisey Jansen Laar Oost
  101   Mandy de Leeuw Presikhaaf     107   Loraine Manhoef Laar Oost
  102   Mellanie de Fauw Duiven     108   Rosanna Wigman Laar West
                     
Ploeg 19 Medisch centrum 't Span   Ploeg 20 Efteling
Ploegleider: Renee Wackers   Ploegleider: Marlies Hoogerwerf
      naam plaats         naam plaats
  109   Amber Brusik Malburgen     115   Wendy Geene Wilbertoord
  110   Dayna Noordeloos Westervoort     116   Maud Jilesen Wilbertoord
  111   Steffie Derksen Elden     117   Layla Heynen Vredenburg
  112   Shanice Luis Laar West     118   Kim Klopman Ugchelen
  113   Amy Del Rosario Cadena Malburgen     119   Anouska Warman Westervoort
  114   Keisha Witjes Elderveld     120   Isis Plug 't Broek
                     
Ploeg 21 RABO   Ploeg 22 Vincentius vereniging
Ploegleider: Marieke Gieben   Ploegleider: Anita Pinas
      naam plaats         naam plaats
  121   Indy Hendriks Wilbertoord     127   Jamilla Driessen Elsweide
  122   Zoë Hendriks Wilbertoord     128   Leevayna Siebenga Klarendal
  123   Janae Kolenbrander Rheden     129   Kira Wolven Klarendal
  124   Lieke Verbruggen Boekel     130   Alicia Duiker Immerloo
  125   Aaliyah Geerts Malburgen     131   Jasmin Poliakova Immerloo
  126   Lisa Vaassen Praets     132   Maureen de Wit Malburgen
                     
Ploeg 23 Stichting Leergeld   Ploeg 24 Het Burger en Nieuwe Weeshuis 2
Ploegleider: Simone van Balkum   Ploegleider: Irene Konink
      naam plaats         naam plaats
  133   Joella van Lierop Malburgen     139   Yana Prysiazhniuk Elderveld
  134   Monischa Webster Rijkerswoerd     140   Chanel van Lierop Elderveld
  135   Shariffa de Kom Rijkerswoerd     141   Shaniqua Adamson Elderveld
  136   Hope Lamore Rijkerswoerd     142   Tay-ishja Schepman Duifje
  137   Zoë Elderman Rijkerswoerd     143   Dagmar van der Berg Elderveld
  138   Inserah Hooff Rijkerswoerd     144   Rana Kchiche Rijkerswoerd
                     
Ploeg 25 De Vos Glazenwasserij   Ploeg 26 VGZ
Ploegleider: Nicolette Seinhorst   Ploegleider:   
      naam plaats         naam plaats
  145   Lotte Bruning Malburgen     151   Mai Lin Vlek de Coningh 't Broek
  146   Tessa Bruning Malburgen     152   Rachel Brienne 't Broek
  147   Marit de Vries Malburgen     153   Alexandra Drenth 't Broek
  148   Nimue Macfarlane Malburgen     154   Naomi van den Ende 't Broek
  149   Aisosa Osabuohien Malburgen     155   Katia Prysiazhniuk Elderveld
  150   Kyra de Graas Malburgen     156   Amara Yilmaz Presikhaaf