Ploegenindeling OJT 2019


De ploegenindeling voor OJT 2019 is bekend. We vertrekken op zondag 21 juli, voordat de Tour van start gaat kunnen er nog wijzigingen optreden, die zullen we op deze pagina melden.
Ploeg 1: Malburgen
Ploegleider: Tom van Balkum
1. Raphael Brienne 2. Leandro van de Rhee // 3. Rivalinio Maayen // 4. Younes Azarkan // 5. Carlos Burghout // 6. Floris van der Veer

Ploeg 2: Clean Mat Trucks
Ploegleider: Tim de Vrught
7. Willem J. Lopes // 8. Sami Defferding // 9. Jayvelio Biljoen // 10. Djacky Rensen // 11. Santi Willemsen // 12. Liran Reinders
 
Ploeg 3: Guijt
Ploegleider: Jessie Kamperman
13. Semih Aktas // 14. Noud Verhoeven // 15. Lars Frederiks // 16. Abdirahman Ali // 17. Mustafa Ali
 
Ploeg 4: Feestcentrale
Ploegleider: Yadi Dragtsma
19. Jaqilio Laffree // 20. Devhri Salome // 21. Daniel Cristovoa Boa // 22. Ali Al Jbawi // 23. Mohammed Al Jbawi // 24. Hasan Al Jbawi
 
Ploeg 5: Malburgen GEZond
Ploegleider: Freddie Vermeulen
25. Dylan Gerritsen // 26. Rowan Hurkmans // 27. Giovanni van Meerten // 28. Rick Bannink // 29. Rashad van der Spijt // 30. Mees van Sleeuwen
 
Ploeg 6: Industriepark Kleefse Waard
Ploegleider: Dirk Takes
31. Damion Brienne // 32. Matthijs Snoek // 33. Brenden Jansen // 34. Giondrick Leitoe // 35. Bryan Lamers // 36. Hamza Azarkan
 
Ploeg 7: Het Burger en Nieuwe Weeshuis 1
Ploegleider: Joep van Dalen
37. Jesse van den Brink // 38. Alex Abbes // 39. Joy Kroonenburg // 40. Giovany Cmkic // 41. Ermano Sluijs // 42. Josue Jonas Laureano Yepe
 
Ploeg 8: Monnikenhuizen
Ploegleider: 
43. Jacky Roos // 44. Christiaan Brink // 45. Lyrixen Camelia // 46. Dani Koenen // 47. Lamek Fitsum // 48. Mitchel Janssen
 
Ploeg 9: Cees Kant Stichting
Ploegleider: Ruben te Witt
49. Danny Lieftink // 50. Stefano van Lierop // 51. Dylan Davelaar // 52. Melle Spaans // 53. Jan van Beers // 54. Mitja Straatman
 
Ploeg 10: Bakker Hilvers
Ploegleider: Sander de Vrught
55. Gelinio Schreijenberg // 56. Jesse Ophof // 57. Saeed al Nasir // 58. Jamel Gerrits // 59. Cuneyt Sultanoglu // 60. Jasper Bouwman
 
Ploeg 11: Presikhaaf
Ploegleider: Marco Roelofs
61. Jaimy Storteboom // 62. Jolino Jansen // 63. Miran Tamou // 64. Ilias Soultana // 65. Jad Taha
 
Ploeg 12: SIMSON
Ploegleider: Nikos Willemsen
67. Tycho Klopman // 68. Mats Horstman // 69. Abel Zwart // 70. Damian Dokter // 71. Madj Samer Ayyub
 
Ploeg 13: Papendal
Ploegleider: Ewa Tepper/Iwona Bulak
73. Antonii Aleksandrowicz // 74. David Tepper // 75. Simon Tepper // 76. Stanislaw Aleksandrowicz
 
Papendal 2:
163. Katarzyna Bulak // 164. Marjon Tepper
 
Ploeg 14: Damen Vloeren
Ploegleider: Andre Klop
80. Billy Oonincx // 81. Rogiér Combee // 82. Julién Combee // 83. Giovanni Klop
 
Ploeg 15: De Efteling
Ploegleider: Thijs de Vries
85. Yamain Janssen // 86. Qmaro Maidman // 87. Ayoub Azarkan // 88. Tygo Faber // 89. Jaidan van der Donk
 
Ploeg 16: Kalkar
Ploegleiders: Peter en Katharina Holderberg
91. Tom Leon Schneider // 92. Jason Sven Kwidzinski // 93. Ismael Maas // 94. Jayden Schönen // 95. Fabian van Appeldorn // 157. Franziska Stiegler // 158. Laura Vogler // 159. Seline Kwidzinski
 
Ploeg 17: BewonersBedrijf Malburgen
Ploegleider: Marlies Klopman-Hoogenwerf
97. Imara Hoogenkamp // 98. Shania van den Brink // 99. Rihanna Stacey Ngueve // 100. Abeer Al Hariri // 101. Inserah van Hooff // 102. Jamilah van Hooff
 
Ploeg 18: Geitenkamp
Ploegleider: Anita Pinas
103. Quinsy Evers // 104. Jay-lynn Jansen // 105. Kelsey Kranenbarg // 107. Aliana Rosier // 108. Yasmine Bouwman
 
Ploeg 19. Medisch Centrum Het Span
Ploegleider: Cilia van den Anker-Albers
109. Kathlyn de Ruiter // 110. Rachel de Ruiter // 111. Esra Özdemir // 112. Nhi Do // 113. Amber Brusik // 114. Larissa Stoks
 
Ploeg 20: Gemeente Arnhem
Ploegleider: Simone van Balkum
115. Dayna Noordeloos // 116. Nicole Beukhof // 117. Leevayna Siebenga // 118. Ashley Voets // 119. Tatyana Theunissen // 120. Noa van der Zwan
 
Ploeg 21: Industrieterrein ’t Broek
Ploegleider: Shirley Coenraadts
121. Kimberly Bosman // 122. Lieselotte Verhoeven // 123. Angel Verhoeven // 124. Marie-Lyn Barrett // 125. Priscilla Barrett // 126. Quinty Geraerts
 
Ploeg 22: Vincentius Vereniging
Ploegleider: Suzanne Lemmers
127: Lisanne Kappert // 128. Jahhaely Beeldsnijder // 129. India Fathi // 130. Nadine Louisa van den Broeke // 131. Alicia Sohilait // 132. Loraine Manhoef
 
Ploeg 23: Stichting Leergeld
Ploegleider: Denise Pippel
133. Zoë Elderman // 134. Bente van Ushen // 135. Shirley Wouters // 136. Basma al Nasir // 137. Salwa Hmo // 138. Jasmien Hmo
 
Ploeg 24: Het Burger en Nieuwe Weeshuis 2
Ploegleider: Cheyenne Winter
139. Chaynoa Verkerk // 140. Chaya Verkerk // 141. Juliette van Snippenburg // 142. Dagmar van der Schaaf // 143.  Chanelle Duis // 144. Mirte Schepers
 
Ploeg 25: De Vos Glazenwasserij
Ploegleider: Marieke Reijmer
145. Mariska Raaijmakers // 146. Dilayla Nagtegaal // 147. Celeste Muller // 148. Janae Kolenbrander // 149. Jana Fallaha // 150. Nina Onstein
 
Ploeg 26: Lions Club Arnhem
Ploegleider: Patricia Brusik
151. Lisa-Lynn Smoorenburg // 152. Michelle Rutten // 153. Evelina Lomans // 154. Noa Krosse // 155. Fajah Bosvelt // 156. Anouska Warman
Via de pagina ploegsponsors, kun je een overzicht vinden van ploegen uit de voorbije jaren van Ome Joop's Tour.

Doorzoek de site