Uitslagen 2019

Klik hier voor uitleg hoe de deelnemertjes de truien kunnen verdienen.

Klik hier voor de uitslagen van 2018




Dag 1 maandag 22 juli: Arnhem - Zutphen

Gele trui Jongens  -  Jan van Beers (53)  - Cees Kant Stichting
Gele trui Meisjes   -  Rehab Ibrahim(106) - Geitenkamp

Groene trui Jongens - Mohammed al Jbawi (23) - Feestcentrale
Groene trui Meisjes - Marie-Lyn Barrett  (124) - Industrieterrein t Broek

Bolletjes trui Jongens - Ermano Sluijs (41) - Het Burgers en Nieuwe Weeshuis 1
Bolletjes trui Meisjes - Lisa Lynn Smoorenburg  (151) - Lions Club Arnhem

Regenboog trui Jongens - Ermano Sluijs  (41)  -  Het Burgers en Nieuwe Weeshuis 1
Regenboog trui Meisjes - Chaynoa Verkerk (139) - Het Burger en Nieuwe Weeshuis 2

Dag 2 dinsdag 23 juli: Zutphen - Apeldoorn 

Gele trui Jongens - Mohammed Al Jbawi - Feestcentrale
Gele trui Meisjes -  Alaina Rosier - Geitenkamp

Groene trui Jongens - Giovanni Klop – Damen Vloeren
Groene trui Meisjes - Salwa Hmo – Stichting Leergeld

Bolletjes trui Jongens - Rivalinio Maayen - Malburgen
Bolletjes trui Meisjes - Abeer Al Hariri - BBM

Kameleon trui Jongens - Giovanni Cmik
Kameleon trui Meisjes - Janae Koolenbrander


Dag 3 woensdag 24: Apeldoorn - Harderwijk

Gele trui Jongens - Djacky Rensen - Clean Mat Trucks
Gele trui Meisjes - Imara Hogenkamp - BBM

Groene trui Jongens - Noud Verhoeven - Guijt Verzekeringen
Groene trui Meisjes - Mirte Schepers – Burger Nieuw Weeshuis 2

Bolletjes trui Jongens - Faris Ibrahim - Damen Vloeren
Bolletjes trui Meisjes -  Kelsey Kranenbarg - Geitenkamp

Kameleon trui Jongens - Daniel Christovao - Feestcentrale
Kameleon trui Meisjes - Nhi Do – Het Span

Dag 4 donderdag 25 juli: Harderwijk - Barneveld

Gele trui Jongens - Mitja Straatman - CKS
Gele trui Meisjes - Kimberly Bosman – Het Broek

Groene trui Jongens - Stanislaw Aleksandrowicz - Papendal
Groene trui Meisjes - Jana Fallaha – De Vos Schoonmaak

Bolletjes trui Jongens - Ismael Maas - Kalkar
Bolletjes trui Meisjes - Laura Vogler - Kalkar

Kameleon trui Meisjes - Rachel de Ruiter

Dag 5 vrijdag 26 juli: Barneveld - Tiel

Gele trui Jongens - Jaidan van der Donk - Efteling
Gele trui Meisjes -  Noa Krosse - Lions Club Arnhem

Groene trui Jongens - Leandro van de Rhee - Malburgen
Groene trui Meisjes -  Priscilla Barret - Industrieterrein t Broek

Bolletjes trui Jongens - Jacky Roos - Monnikenhuizen
Bolletjes trui Meisjes - Michelle Rutten - Lions Club Arnhem

Kameleon trui Jongens - 
Kameleon trui Meisjes - 

Dag 6 zaterdag 27 juli: Tiel - Loon op Zand

Gele trui Jongens -
Gele trui Meisjes - 

Groene trui Jongens -
Groene trui Meisjes - 

Bolletjes trui Jongens -
Bolletjes trui Meisjes -

Kameleon trui Jongens -
Kameleon trui Meisjes -

Dag 7 zondag 28 juli: Rustdag Efteling

Gele trui Jongens - 
Gele trui Meisjes - 

Groene trui Jongens - 
Groene trui Meisjes - 

Bolletjes trui Jongens -
Bolletjes trui Meisjes -

Kameleon trui Jongens -
Kameleon trui Meisjes -

Dag 8 maandag 29 juli: Loon op Zand - St. Antonis

Gele trui Jongens
Gele trui Meisjes

Groene trui Jongens 
Groene trui Meisjes

Bolletjes trui Jongens
Bolletjes trui Meisjes 

Kameleon trui Jongens
Kameleon trui Meisjes 

Dag 9 dinsdag 30 juli: St. Antonis - Kalkar

Gele trui Jongens
Gele trui Meisjes

Groene trui Jongens 
Groene trui Meisjes

Bolletjes trui Jongens
Bolletjes trui Meisjes 

Kameleon trui Jongens
Kameleon trui Meisjes 

Winaars Ome Joop's Tour 2018

Persoonlijk Meisjes
1ste plaats  -  Gele trui - Anouska Warman - Lions Club Arnhem (370 punten) (fietsprijs)
2de plaats - Groene trui – Basma Al Nasir - Stichting Leergeld (354 punten)
3de plaats -  Bolletjes – Noa Crosse – Lions Club Arnhem ( 336 Punten)

Persoonlijk Jongens
1ste plaats - Gele trui - Mitja Straatman - Cees Kant Stichting (429 punten) (fietsprijs)
2de plaats - Groene trui - Jaidan van der Donk - Efteling (379 punten)
3de plaats - Bolletjes trui – Rogier Combee – Damen Vloeren (370 punten)

Ploegen Meisjes
1ste plaats - Vincentius Vereniging (64 punten)
2e plaats - Lions Club Arnhem (59 Punten)
3e plaats - Gemeente Arnhem (51 punten)

Ploegen Jongens
1ste plaats - Simson ( 103 punten)
2e plaats - Papendal (77 punten)
3e plaats - Monnikenhuizen (72 punten)

Excelent Winaars:
Rehab Ibrahim - Geitenkamp
Nicole Beukhof - Gemeente Arnhem
Celeste Muller - De Vos Schoonmaakbedrijf
Willem Lopes - Cleanmat Trucks


 

Doorzoek de site