Ploegenindeling


De indeling van de ploegen voor Ome Joop's Tour is inmiddels bekend. Je vindt achtereenvolgens de naam van de sponsor, de ploegleider en de indeling aan de hand van de rugnummers. Let op, deze indeling kan in geval van last-minute wijzigingen afwijken van wat in het programmaboekje staat. De indeling op de website is de laatste, meest actuele stand van zaken.

De wijzigingen en aanvullingen ten opzichte van het programmaboekje staan cursief.

Ploeg 1: Malburgen
Ploegleider: Marco Roelofs
1. Devan Sanders // 2. Bowen Sanders // 3. Pim Arnold // 4.Giovanni Lutgens // 5. Duncan Roelfsema // 6. Hans Gerrits
 
Ploeg 2: Clean Mat Trucks
Ploegleider: Aris Bouwman
7. Rowan Hurkmans // 8. Stijn van den Bungelaar // 9. Mees van Sleeuwen // 10. Tijn van Amstel // 11. Lei van Amstel // 12. Jagilio Laffree
 
Ploeg 3: Guijt Verzekeringen
Ploegleider: Dirk Takes
13. JJ Smits // 14. Tycho Klopman // 15. Damian Pater // 16. Joy Kroonenburg // 17. Wesley van Verseveld
 
Ploeg 4: Feestcentrale
Ploegleider: Patrick van den Heuvel
19. Sep Nijmeijer // 20. Floris Evers // 21. Joris Gylstra // 22. Xibbe van Hattem // 23. Ruben Wanninkhof
 
Ploeg 5: Malburgen GEZond
Ploegleider: Sander de Vrught
25. Matthijs Snoek // 26. Dylan Gerritsen // 27. Orhan Keles // 28. Giovanni van Meerten // 29. Leandro van de Rhee
 
Ploeg 6: IPKW
Ploegleider: Freddie Vermeulen
31. Giovanni Siep // 32. Stefano van Lierop // 33. Kishen Berisha // 34. Benjahmin Wanninkhof // 35. Vijay Berisha
 
Ploeg 7: Het Burger en Nieuwe Weeshuis 1
Ploegleider: Danny de Leeuw
37. Daniel Burghout // 38. Joel Burghout // 39. Jailey Jasper // 40. Miran Tamou // 41. Arjuna Helms
 
Ploeg 8: Monnikenhuizen
Ploegleider: Marco Erdhuizen
43. Jasper Bouwman // 44. Jeffrey Danen // 45. Wesley Jari Danen // 46. Sami Fatnaci // 47. Dee Jay Dekker // 48. Giovanni Frieswijk
 
Ploeg 9: Cees Kant Stichting
Ploegleider: Tim de Vrught
49. Younis Arzakan // 50. Damion Brienne // 51. Daniel Cristovao Boa // 52. Juwensley Onstein // 53. Qmaro Maidman // 54.  Juwain Dort
 
Ploeg 10: Bakker Hilvers
Ploegleider: Manolito Jansen
55. Wesley Janssen // 56. Rivalinio Maayen // 57. Zakaria Azarkan // 58. Jurnery Hiwat // 59. Carlos Burghout
 
Ploeg 11: BewonersBedrijf Malburgen
Ploegleider: André Klop
61. Ayoub Azarkan // 62. Bennie van Lierop // 63. Jylano van Gulden // 64. Abel Zwart // 65. Willem Lopes
 
Ploeg 12: SIMSON
Ploegleider: Jason Hellweg
67. Lyrixen Camelia // 68. Jacky Roos // 69. Xiaoxiang Chen // 70. Lamek Fitsum // 71. Sandyon Hooi
(N.B.: Jacky Roos staat in het programmaboekje bij ploeg 14, nummer 83)

Ploeg 13: Papendal
Ploegleider: Saverio Jansen
73. Max de Vries // 74. Sem Frederiks // 75. Tygo Faber // 76. Yamain Janssen // 77. Justin Drijsen
 
Ploeg 14: Damen Vloeren
Ploegleider: Anita Pinas
79. Sontje Molina // 80. Brooklyn Markies // 81. Milan Wilk // 82. Jaylimaro Leisberg // 83. Dani Koenen
(N.B.: Dani Koenen staat in het programmaboekje bij ploeg 12, nummer 68, in het boekje staat op 81. Sjadir Isenia)

Ploeg 15: Gemeente Arnhem
Ploegleider: Simone van Balkum
86. Rivano Renfrum // 87. Santino Lubbers // 88. Willem Teunissen // 89. Jay Onstein // 90. Hamza Azarkan

 
Ploeg 16: Geitenkamp
Ploegleider: Renée Wackers
91. Kelsey Kranenbarg // 92. Dilayla Nagtegaal // 93. Jahhaely Beeldsnijder // 94. Leevayna Siebenga // 95. Alaina Rosier // 96. Quincy Evers
(In het programmaboekje staat Elyshia Valdink als nummer 95)
 
Ploeg 17: Presikhaaf
Ploegleider: Stacey Linch
97. Mariska Raaijmakers // 98. Basma Al Nasir // 99. Luzia Cristóvaó Boa // 100. Yana Pryzsiazhniuk 101. Jana Fallaha
 
Ploeg 18: Lions Club Arnhem
Ploegleider: Astrid van Soomeren
103. Bente van Ushem // 104. Zoe Johanna Elderman // 105. Loraine Manhoef // 106. Chanell van Lierop // 107. Salwa Hmo
 
Ploeg 19: Het Span
Ploegleider: Cheyenne Winter
109. Quinty Cortvriend // 110. Amber Brusik // 111. Noa Krosse // 112. Michelle Rutten // 113. Meike Eggink
 
Ploeg 20: Efteling
Ploegleider: Kimberly Verdonk
115. Marleen Peters // 116. Lieke Verbruggen // 117. Dayna Noorderloos // 118. Noa van der Zwan // 119. Steffie Derksen
 
Ploeg 21: Bedrijventerrein Het Broek
Ploegleider: Marlies Klopman-Hoogenwerf
121. Karina de Wit // 122. Janaifa Hofmann // 123. Romira Otten // 124. Charissa Smits // 125. Larissa de Wit // 126. Dilayla Gerrits (was in t boek 149)
 
Ploeg 22: Vincentius Vereniging
Ploegleider: Marieke Gieben
127. Isa van Roosmalen // 128. Nina Kuijer // 129. Anouska Warman // 130. Kiki Kimberley Kemphuis // 131. Dani Roodakker
 
Ploeg 23: Stichting Leergeld
Ploegleider: Patricia Brusik
133. Keisha Witjes // 134. Kyara Roumans // 135. Yasmine Bouwman // 136. Chayenne Comans // 137 India Fathi
 
Ploeg 24: Het Burger en Nieuwe Weeshuis 2
Ploegleider: Sharon Brouwer
139. Quinty Geraerts // 140. Bonita Driessen // 141. Inserah van Hooff // 142. Fajah Bosvelt // 143. Jamilah van Hooff
 
Ploeg 25: De Vos Schoonmaakbedrijf
Ploegleider: Desiree Konink
145. Jay-Lynn Jansen // 146. Kimberly Bosman // 147. Deshira Lafree // 148. Elyshia Valdink // 149. Jaendeline Artz 
 
Ploeg 26: VGZ
Ploegleider: Marjo Lemmers
151. Lotus Knoop // 152. Shanique Adamson // 153. Tay-Ishja Schepman // 154. Arevik Hovsepian // 155. Mariam Hovespian

Ploeg 26: VGZ staat in het programmaboekje als ploeg 15: Gemeente Arnhem
85. Lotus Knoop // 86. Shanique Adamson // 87. Tay-Ishja Schepman // 88. Arevik Hovsepian // 89. Mariam Hovespian

Doorzoek de site