Uitslagen

Klik hier voor uitleg hoe de deelnemertjes de truien kunnen verdienen.

Dag 1 Arnhem - Ulft


Gele trui Jongens - Wesley Jari Danen - Monnikenhuizen
Gele trui Meisjes - Quinty Geraerts - Het Burger Nieuwe Weeshuis

Groene trui Jongens - Daniel Cristovao Boa - CKS
Groene trui Meisjes - Kimberly Bosman - De Vos

Bolletjes trui Jongens - Welsey Janssen - Bakker Hilvers
Bolletjes trui Meisjes - Arevik Hovsepian - VGZ

Dag 2 Ulft - Deventer

Gele trui Jongens - Jaylano van Gulden - BBM
Gele trui Meisjes - Tay-ishja Schepman - VGZ

Groene trui Jongens - Qmaro Maidman - CSK
Groene trui Meisjes - Salwa Hmo - Lions Club Arnhem

Bolletjes trui Jongens - Willem Lopes - BBM
Bolletjes trui Meisjes -  Inserah van Hooff - Het Burger nieuwe Weeshuis

Kameleon trui Jongens - Dani Koenen - Damen vloeren
Kameleon trui Meisjes - Larissa de Wit - 't Broek

Dag 3 Deventer - Hellendoorn

Gele trui Jongens - Abel Zwart - BBM
Gele trui Meisjes -  Isa van Roosmalen - Vincentius

Groene trui Jongens - Matthijs Snoek - Malburgen Gezond
Groene trui Meisjes - Chanell van Lierop - Lions Club Arnhem

Bolletjes trui Jongens -  Lamek Fitsum - Simson
Bolletjes trui Meisjes - Yasmine Bouwman - Stichting Leergeld

Kameleon trui Jongens - Giovanni Frieswijk - Monnikenhuizen
Kameleon trui Meisjes -  Quinty Geraerts - Het burger Nieuwe Weeshuis


Dag 4 Hellendoorn - Hoogeveen

Gele trui Jongens - Sami Fatnaci - Monnikenhuizen
Gele trui Meisjes - Anouska Warman - Vincentius

Groene trui Jongens - Bennie van Lierop - BBM
Groene trui Meisjes - Elyshia Valdink - De Vos

Bolletjes trui Jongens - Stefano van Lierop - IPKW
Bolletjes trui Meisjes - Nina Kuijer - Vincentius

Kameleon trui Jongens - Ruben Wanninkhof - Feestcentrale
Kameleon trui Meisjes - Lieke Verbruggen - Efteling

Dag 5 Hoogeveen - Groningen

Gele trui Jongens - Ayoub Azarkan - BBM
Gele trui Meisjes - Meike Eggink - Het  Span

Groene trui Jongens - Dee Jay Dekker - Monnikenhuizen
Groene trui Meisjes - Romira Otten - Het Broek

Bolletjes trui Jongens - Rochero Lening - IPKW
Bolletjes trui Meisjes - Kyara Roumans - Stichting Leergeld

Kameleon trui Jongens - Justin Drijsen - Papendal
Kameleon trui Meisjes - Noa Krosse - Het Span

Dag 6 Groningen - Loon op Zand

Gele trui Jongens - Sep Nijmeijer - Feestcentrale
Gele trui Meisjes -  Karina de Wit - 't Broek

Groene trui Jongens - Santino Lubbers - VGZ
Groene trui Meisjes - Basma Al Nasir - Presikhaaf

Bolletjes trui Jongens - Brooklyn Markies - Damen Vloeren
Bolletjes trui Meisjes - Kiki Kimberley Kemphuis

Kameleon trui Jongens - Willem Lopes - BBM
Kameleon trui Meisjes - Marleen Peters - Efteling

Dag 7  Rustdag Efteling

Gele trui Jongens - Jeffrey Danen - Monnikenhuizen
Gele trui Meisjes - Lotus Knoop - VGZ

Groene trui Jongens - Xiaoxiang Chen - Simson
Groene trui Meisjes - Jaendeline Artz - De Vos

Bolletjes trui Jongens - Dani Koenen - Damen Vloeren
Bolletjes trui Meisjes - Janaifa Hofman - 't Broek

Kameleon trui Jongens - Sami Fatnaci - Monnikenhuizen
Kameleon trui Meisjes - Maria Hovsepian - VGZ

Dag 8 Loon op Zand - Oss

Gele trui Jongens - Floris Evers - Feestcentrale
Gele trui Meisjes - Deshira Laffree - De Vos

Groene trui Jongens - Vijay Berisha - IPKW
Groene trui Meisjes - Luzia Cristova Boa - Presikhaaf

Bolletjes trui Jongens - Juwensley Onstein - CKS
Bolletjes trui Meisjes - Kelsey Kranenbarg - Geitenkamp

Kameleon trui Jongens - Joël Burghout - Het Burger en Nieuwe Weeshuis
Kameleon trui Meisjes - Jay-Lynn Jansen - De Vos

Dag 9 Oss - Rhenen

Gele trui Jongens - Xibbe van Hattem - Feestcentrale
Gele trui Meisjes - Larissa de Wit - ‘t Broek

Groene trui Jongens - Tycho Klopman - Guijt
Groene trui Meisjes - Mariska Raaymakers - Presikhaaf

Bolletjes trui Jongens - Younis Azarkan - CKS
Bolletjes trui Meisjes - Zoe Johanna Elderman - Lions Club Arnhem

Kameleon trui Jongens - Pim Arnold - Malburgen
Kameleon trui Meisjes - Bonita Driesen - B & W

Winaars Ome Joop's Tour 2018

Persoonlijk Meisjes
1ste plaats  - Basma Al Nasir - Presikhaaf
2de plaats - Quinty Geraerts - Het Burger en Nieuwe Weeshuis
3de plaats - Arevik Hovsepian - VGZ

Persoonlijk Jongens
1ste plaats - Qmaro Maidman - CKS
2de plaats - Jylano van Gulden - BBM
3de plaats - Sami Fatnaci - Monnikenhuizen

Ploegen Meisjes
1ste plaats - De Vos Schoonmaak
2e plaats - VGZ
3e plaats - Presikhaaf

Ploegen Jongens
1ste plaats - Guijt
2e plaats - Gemeente Arnhem
3e plaats - Feestcentrale

Milieuprijs meisjes - Yana Prysiazhniuk - Presikhaaf

Miliueprijs jongens - Ruben Wanninkhof - Feestcentrale

Veiligheidsprijs meisjes - Efteling

Veiligheidsprijs jongens - cleanmat trucks

Saamhorigheid - IPKW

Slimste ploeg - Papendal

Sportiefste ploeg
Meisjes - VGZ
Jongens - BBM

Troetelprijs
Meisjes - Lieke Verbruggen - Efteling
Jongens - Jaygillio Laffree - Cleanmat trucks

Branieschopper
Meisjes - Quinty Kortvrient - 't Span
Jongens - Willem Lopes - BBM

Pechprijs
Meisjes - Charissa Smits - 't Broek
Jongens - Giovanni Frieswijk - Monnikenhuizen


 

Doorzoek de site